Náplaste

7 položiek

Liečivé fytonáplasti

V tejto modernej dobe je ťažké nájsť človeka, ktorý nepozná neuralgiu, natiahnuté svaly, bolesti kĺbov a chrbtice. Toto je daň za štýl života, v ktorom je málo pohybu. Syndróm chronickej únavy, časté bolesti hlavy, nespavosť – to sú zasa dôsledky napätého a vysiľujúceho tempa dnešného moderného života. Dnes sa mladí ľudia stretávajú aj s takými ochoreniami, ktoré sú skôr typické pre ľudí v pokročilejšom veku: artritída, artróza, reuma. Zmieriť sa s tým a ako vždy zahnať bolesť práškami alebo liekmi proti bolesti nie je riešením. Existuje však alternatíva, ktorá Vám pomôže obnoviť stratené zdravie a nepoškodí organizmus chemickými preparátmi. Takouto alternatívou sú liečivé fytonáplasti, ktoré Vám pomôžu zbaviť sa bolesti a užívať si aktívny život každý deň. 

 

Ako tieto náplasti fungujú?

Fytonáplasti majú unikátne zloženie - obsahujú extrakty liečivých bylín, smoly, éterické oleje, ktoré sú pomocou špeciálnej technológie pridané do kaučukovej pasty a potom nanesené na látkový podklad. Náplasti sa lepia priamo na pokožku a byliny začínajú pôsobiť takmer ihneď!

 

Hlavné prednosti transdermálnych náplastí:

 • Aktívne liečebné zloženie náplastí – je to komplex dôležitých liečivých bylín, ktoré rastú vo vysokých horách a disponujú silnou energiou.
 • Sú vyrobené na základe tisícročných skúseností tradičnej čínskej medicíny.
 • Udržujú a regenerujú zdravie.
 • Dodávajú liečivé látky do organizmu najprirodzenejšiu a najbezpečnejšiu cestou – cez pokožku alebo tzv. metódou transdermálnej terapie. Všetci poznáme tento spôsob liečenie už z detstva, keď nám robili obklady a dávali obväzy. Ide teda o priame pôsobenie aktívnych zložiek cez pokožku. Tento efekt sa znásobí, ak dobre očistíme povrch pokožky a zbavíme ju ochranného lipidového filmu. Aktívne látky náplasti sa tak môžu hneď vstrebávať pomocou potných žliaz. Potom sa dostávajú do tkanivových tekutín, lymfy, krvi a začínajú liečiť náš organizmus takmer od prvej chvíle.  
 • cielený prísun aktívnych látok do organizmu, nezávisle na veľkosti náplasti
 • urýchlené pôsobenie aktívnej látky
 • nepretržitý prísun aktívnych zložiek
 • absencia nepríjemných pocitov
 • absencia vedľajších vplyvov na tráviaci  trakt, potlačenie alergických reakcií
 • zníženie strát účinnej látky, vznikajúcich v súvislosti s látkovou výmenou
 • možnosť okamžitého vysadenia v prípade individuálnej neznášanlivosti na určité zložky 

Stará čínska múdrosť hovorí: "Liečiť chorobu v momente jej prepuknutia je rovnaké ako napodobniť hlupáka, ktorý začína kopať studňu až keď ho už trápi smäd". A práve preto väčšina prostriedkov tradičnej čínskej medicíny je orientovaná na podporu rovnováhy a obnovu energetického potenciálu orgánov a systémov nášho organizmu. Najlepšie nám v tom pomáhajú práve fytonáplasti. Pôsobia jemne, ekologicky, veľmi efektívne, pri pomoci jedinečných rastlinných surovín, ktoré sú súčasťou ich zloženia. Náplasti sa nesmú naliepať na okolie srdca, na podpažné jamky, na poškodené časti pokožky a otvorené poranenia! Najlepšie je nalepiť náplasť na očistenú pokožku a ošetriť ju pomocou roztoku, ktorý obsahuje lieh účinok náplasti bude efektívnejší!

Liečivý a preventívny účinok čínskych náplastí je uznávaný aj priaznivcami západnej medicíny.

Z vedecko-lekárskeho pohľadu majú čínske fytonáplasti tieto účinky: anestetický, protizápalový, antiseptický, protiopuchový, imunomodulačný...

Zobraziť:

Cenník pre dopravu

Cenník pre dopravu

Slovenská pošta
(prevodom): 3,10 €

Slovenská pošta
(dobierka): 3,90 €

Kuriér SPS
(prevodom): 3,70 €

Kuriér SPS
(dobierka): 4,50 €

Pri kúpe tovaru nad 80 € poštovné a doprava zdarma.

 

AKCIA - darček pre Vás

AKCIA - darček pre Vás

Nakúpte u nás tovar 

nad 80 € a pošleme

Vám prekvapenie 

v podobe darčeka

Táto stránka používa cookies. Viac info