Nano Corrector Botoxový efekt, tianDe 3 g/7 ml

Nano Corrector Botoxový efekt, tianDe  3 g/7 ml

Hodnotenie produktu: 3.5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM DOSTUPNÉ

účinná alternatíva botoxových injekcií bez vedľajších účinkov či poškodenia kože, omladzujúci výsledok je dvoj- až trojnásobná redukcia vrások pri plnom zachovaní mimiky.

44,70 €

Výrobca: tianDe

Použitie transdermálneho komplexu s botoxovým efektom je účinnou alternatívou botoxových injekcií bez vedľajších účinkov či poškodenia kože. Omladzujúci výsledok je dvoj- až trojnásobná redukcia vrások pri plnom zachovaní mimiky. Použitím prípravku sa dosahuje lokálna myorelaxácia, stimulácia tvorby vlastného kolagénu a vyhladzovanie vrások. 

Komplex zahŕňa 2 prípravky: obnovujúci mezokoktejl a mikrokapsle s botulinickým toxínom.

Mezokoktejl -pôsobením na rôzne vrstvy pokožky prípravok nielen vyhladzuje vrásky, ale aj odstraňuje príčinu ich vzniku. Inovačná kombinácia peptidového komplexu zloženého z myorelaxantov hexapeptidu-3 a tripeptidu-5 v kombinácii s kyselinou hylaurónovou zoslabuje sťahy tvárových svalov a zároveň stimuluje tvorbu vlastného kolagénu a elastínu: aktívne dodáva pokožke vlhkosť a prirodzeným spôsobom vypĺňa vrásky.

Mikrokapsle – pôsobia obdobne ako botox – známa injekčná metóda k omladeniu pokožky. Vyhladzujú už vzniknuté mimické vrásky. Obsahujú patentovanú látku Vegneotox R s botulinickým toxínom typu A, ktorá uvoľňuje mimické svaly a bráni ich skráteniu, čím napomáha vyhladzovaniu mimických vrások. Vhodný pre všetky typy pokožky.

Použitie:

  1. Pomocou dávkovacieho aplikátora naneste niekoľko kvapiek mezokoktejlu  (prípravok č. 1) na končeky prstov a rozotrite ich na čistú pokožku tváre.
  2. Naneste malé množstvo mikrokapslí (prípravok č.2) na bruško prsta a poklepávajúcimi pohybmi ich rovnomerne votrite  na miesta pokožky ošetrenej mezokoktejlom. (Môžete obe zložky spolu zmiešať a tak priamo vklepať do pokožky)
  3. Ako tretiu vrstvu opäť rozotrite na pokožku mezokoktejl.
  4. Pre rovnomerné rozotrenie prípravku premasírujte pokožku.

Naneste na suchú očistenú pokožku 1x denne (večer, 2 hodiny pre spánkom) a to v prípade miernych príznakov ochabovania pokožky, 2x denne v prípade výrazných problémov.

Zvláštnosti: v priebehu používania Nano Corrector botoxový efekt sa odporúča neaplikovať peelingy!

Balenie: 3 g/7 ml

Kód produktu: 12202

 

Výsledky používania Nano Corrector Botoxový efekt: 

Nano Corrector Botoxový efekt

Pred použitím prípravku sa doporučuje spraviť fotku a porovnať ju neskôr s fotkou po používaní výrobku Nano Corrector Botoxový efekt.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Cenník pre dopravu

Cenník pre dopravu

 

Kuriér SPS
(prevodom): 3,70 €

Kuriér SPS
(dobierka): 4,50 €

 

Pri kúpe tovaru nad 80 € poštovné a doprava zdarma.

 

Cenník DIACOM

Cenník DIACOM

Diagnostika:
20 €

Kontrola:
15 €

Metaterapia:
10 €

 

AKCIA - darček pre Vás

AKCIA - darček pre Vás

Nakúpte u nás tovar 

nad 80 € a pošleme

Vám prekvapenie 

v podobe darčeka

Táto stránka používa cookies. Viac info

Od 24.10. máme z technických príčin zatvorené až do odvolania.

V tomto termíne nebude umožnené robiť objednávky.

Ďakujeme za pochopenie.