Detoxikačná náplasť na nohy "Master Herb", tianDe 2 ks

Detoxikačná náplasť na nohy "Master Herb", tianDe 2 ks

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM DOSTUPNÉ

detoxikácia • odstránenie únavy • zlepšenie krvného obehu, spánku a kondície • imunita

 • Cena: 5,40 €

Dostupnosť: Skladom 1-2 dni

Výrobca: tianDe

Detoxikačné náplasti sú vynikajúcou alternatívou klasických agresívnych metód očisty organizmu. Čistenie pomocou náplastí Master Herb má priaznivý vplyv na celý organizmus, sú absolútne nezávadné a nemajú žiadne vedľajšie účinky. Použitie náplastí je pohodlné a prispôsobené fyziológii ľudského organizmu, úplne vylučujú nutnosť dlhých a nepríjemných procedúr medikamentóznej terapie. Použitie detoxikačných náplastí naviac zvyšuje imunitu, odstraňuje únavu, zlepšuje krvný obeh, zvyšuje kvalitu spánku a celkový tonus organizmu.

Hlavnými ingredienciami vo fyto-vankúšikoch náplastí je bambusový ocot, ktorý má vskutu unikátne vlastnosti prevzaté zo samotnej prírody. Bol vytvorený na základe exkluzivnej technológie destilácie výberových silných častí bambusových stebiel a vďaka tomu si uchováva unikátne vlastnosti tejto rastliny. Bambusový ocot aktívne absorbuje a odvádza škodliviny, ničí a spomaľuje rast patogénnych baktérií a vírusov, výborne absorbuje vlhkosť. Výťažok z bambusu pôsobí antioxidačne, zlepšuje mikrocirkulciu krvi a prekrvenie tkanív, spevňuje steny ciev, zvyšuje ich pružnosť a tonus, znižuje priepustnosť kapilár a pôsobí proti opuchom. Výťažok z angeliky má tonizujúci a súčasne  ukľudňujúci účinok, čo podmieňuje jeho protistresový efekt, má antibakteriálne, protivírové a protipliesňové účinky. Olivový a mandľový olej zlváčňujú a hydratujú pokožku. Detoxikačné náplasti sa doporučuje používať od 12 rokov. Prax však ukazuje, že sa dajú používať aj v mladšom veku (od 3 rokov). Zodpovednosť  v takom prípade preberajú rodičia.

Použitie: K očiste organizmu nalepte náplaste na čisté chodidlá pred spánkom. Otvorte obal, prilepte vrecúško s fytopráškom nepriehľadnou stranou k lepiacej časti náplasti a mäkkou stranou nahor, potom priložte na pokožku. Ráno náplasť zložte, umyte pokožku vodou. Minimálna doba jednorázového použitia je 6-8 hodín, optimálne 8-10 hodín. V dobe choroby môže byť táto doba predĺžená  na 12-24 hodín. Zároveň sa doporučuje nalepiť náplasť pred 21. hodinou pred otvorením bioaktívnych bodov. Čistiaca kúra  trvá 7 až 90 dní  (podľa zanesenosti  organizmu a závažnosti ochorenia). Za posledný deň kúry sa považuje deň, kedy nedôjde k zmene farby náplasti. K cielenej  liečbe nalepte náplasť na chodidlá a problémové zóny.

Zvláštnosti aplikácie:

 1. Pokiaľ po použití získala náplasť farbu čaju a je vlhká, znamená, že ju treba vymeniť.
 2. Farba náplastí a miera jeho vlhkosti záleží na zvláštnostiach a stave človeka.
 3. Náplasť sa dá používať pri bolestiach kĺbov a svalov v mieste jej lokalizácie.

Balenie:  2 ks

Kód produktu: 41314

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 • Fytogel na nohy Slaviton, tianDe 125 ml

  SKLADOM DOSTUPNÉ

  kŕčové žily • hemoroidy • únava a opuchy nôh • bercove vredy • preležaniny • modriny • stuhnuté...

  Dostupnosť: Skladom 1-2 dni

  • 10,80 €
   ks

Cenník pre dopravu

Cenník pre dopravu

Slovenská pošta
(prevodom): 2,70 €

Slovenská pošta
(dobierka): 3,50 €

Slovenská pošta - doručenie na adresu
(prevodom): 4,10 €

Slovenská pošta - doručenie na adresu
(dobierka): 4,90 €

Pri kúpe tovaru nad 80 € poštovné a doprava zdarma! (neplatí pre doručenie na adresu)

 

AKCIA - darček pre Vás

AKCIA - darček pre Vás

Nakúpte u nás tovar 

nad 80 € a pošleme

Vám prekvapenie 

v podobe darčeka

 
Táto stránka používa cookies. Viac info