Talasso (kúpeľ na nohy)

0 položiek

Pokiaľ budete chcieť po dlhom a často náročnom pracovnom dni pocítiť príliv fyzických a duševných síl a dopriať si relaxáciu, urobte si kúpeľ nôh s prípravkami rady Talasso. Kúpele obsahujú tieto aktívne látky:

výťažok z jerlínu, bytlu, cnidium monnieri, olej z papriky, gáfrový olej, výťažok z olív, kamenec.

Unikátne bioaktívne prísady liečebného profylaktického kúpeľa stimulujú bioaktívne body, poskytujú liečivý účinok na celý organizmus. Aktivizujú krvný obeh, regulujú bunečný metabolizmus, prečisťujú meridiány (kanály, ktorými prúdi energia Čchi) a harmonizujú jing-jang v meridiánoch.

Podľa teórie tradičnej čínskej medicíny sa na chodidle človeka nachádzajú reflexné zóny všetkých orgánov (viac než 60). Týmto spôsobom chodidlo v sebe zhromažďuje tak  informácie o celkovom zdraví človeka, tak aj o každom jeho orgáne zvlášť. Pôsobením na reflexné zóny chodidla  sa dá pozitívne ovplyvňovať zdravotný stav človeka a vylaďovať činnosť vnútorných orgánov. Masáž chodidiel zlepšuje činnosť nervových zakončení, lymfatického a krvného systému.

Lekári TČM považujú  robenie horského kúpeľa nôh pred spánkom za najjednoduchší a najefektívnejší spôsob, ako si uchovať pevné zdravie. Pravidelné používanie kúpeľa s následným trením a hnetením chodidiel bude vynášať závratné výsledky.

Základ každého kúpeľa Talasso tvoria tie najúčinnejšie pôvodné receptúry čínskej reflexnej fytoterapie a používať ich môže úspešne každý. 

Cenník pre dopravu

Cenník pre dopravu

 

Kuriér SPS
(prevodom): 3,90 €

Kuriér SPS
(dobierka): 4,80 €

 

Pri kúpe tovaru nad 80 € poštovné a doprava zdarma.

 

Cenník DIACOM

Cenník DIACOM

Diagnostika:
20 €

Kontrola:
15 €

Metaterapia:
10 €

 

AKCIA - darček pre Vás

AKCIA - darček pre Vás

Nakúpte u nás tovar 

nad 80 € a pošleme

Vám prekvapenie 

v podobe darčeka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Táto stránka používa cookies. Viac info