Rozpustná maska „Perleťový púder“,, tianDe 100 g

Rozpustná maska „Perleťový púder“,, tianDe  100 g

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM DOSTUPNÉ

osviežuje farbu pleti, pokožkou je dobre vstrebávaný, má vynikajúci čistiaci a matujúci efekt

  • Cena: 6,20 €

Dostupnosť: Skladom 1-2 dni

Výrobca: tianDe

Rozpustná maska rady SPA technology obsahuje výťažok riečnych perál. Sú to 100 % rozomleté perly. Perlový púder dodáva pokožke stopové prvky a minerály, osviežuje farbu pleti, pokožkou je dobre vstrebávaný, má vynikajúci čistiaci a matujúci efekt. Vhodný pre všetky typy pokožky. Perleťový púder sa užíva aj vnútorne.

Použitie: Používajte ráno alebo večer na starostlivo očistenú pokožku. Suchú zmes  zalejte teplou prevarenou vodou, až vznikne konzistencia smotany a naneste na pokožku tváre a krku na 15-20 minút. Predtým namažte pokožku okolo očí krémom na očné viečka. Potom masku zložte a pokožku tváre zmyte vodou. Používajte 1-2x týždenne po dobu 4-6 mesiacov.

Balenie: 100 g

Kód produktu: 50224

 

Viac o rozpustnej maske perleťový púder (prášok z pravých perál tianDe):

Čínska kultúra ju pozná vo forme prášku už viac ako dve tisícky rokov, ale i napr. egyptská kráľovná Kleopatra rozpúšťala perly vo vínnom octe, aby prehĺbila svoju krásu a zdravie.

Prečo je však perlový prášok pre súčasnosť významnejší ?

Perlový prášok má jinový charakter, chladí a čistí predovšetkým dráhy srdca, ľadvín a pečene, teda kľúčové energetické a funkčné centrá.

Aj jednoduchý rozbor ukáže množstvo minerálnych látok a všetkých podstatných aminokyselín zoradených v absolútne jedinečnej, ale prirodzenej kombinácii, ktorá tak násobí jeho efekt. Koncentrácia minerálov a aminokyselín je taká, že ako adaptogén je úplne bez vedľajších účinkov.

Pre obsah vápnika a ostatných minerálnych látok je maximálna dávka cca 0, 9 g perlového prášku denne (počítané s priemernou telesnou hmotnosťou do cca 75 kg).

Vedci západnej medicíny, alternatívni liečitelia aj ľudová múdrosť sa zhodujú na potrebe rovnováhy k životu človeka. Tradičný čínsky recept je založený na účinkoch perlového prášku. Ako už bolo uvedené, perlový prášok uvádza do rovnováhy najdôležitejšie energetické dráhy tela – dráhu pečene, srdca, ľadvín, pľúc a sleziny. Znižuje prehriatie a odstraňuje jedovaté látky z tela. Je to univerzálne tonikum, ktoré reguluje priechod energie po jednotlivých dráhach a stimuluje narušené centrá.

Perlový prášok je úplne rozpustný a stráviteľný. To umožňuje jeho dokonalé vstrebávanie a využiteľnosť. Jemne rozpustený prášok nedráždi sliznicu žalúdka ani črevá. Vstrebaný perlový prášok postupne uvoľňuje do organizmu jedinečnú kombináciu minerálov (Se, Ca, Cu, Ge, Zn, Mg, Fe, Mn) a aminokyselín (18).

Tradičná čínska medicína znázorňuje tok energie čchi po energetických dráhach – meridiánoch, ktoré čínska medicína behom tisícročí presne určila. Kľud duše, správny dych a uvoľnený pohyb. To všetko napomáha perlovému prášku efektívne nabíjať energetické centrá, prečisťovať energetické dráhy, posilňovať tak čchi a hlavne znižovať stupeň prehriatia organizmu, najmä v zmysle energetického prehriatia v spojení so zanesením a upchaním energetických dráh v dôsledku agresívneho životného prostredia a zlej  životosprávy.

Z vyššie  uvedeného vyplýva, že Perlový prášok pôsobí ako celok na náš zložitý, ale jednotný organizmus. Chemický a mechanický rozbor pôsobenia na energetické dráhy srdce, pečene, ľadvín a pľúc, na celý rad orgánov, pohybovú sústavu a nakoniec aj pleť, bol vykonaný predovšetkým experimentálnym výskumom v čínskych nemocniciach. V praxi potvrdené a overené žiadúce účinky perlového prášku sú najmä pri poruchách systémov metabolického, obehového, nervového, respiračného, pohybového, vegetatívneho a imunitného. Napr. vďaka vysokému obsahu vápnika a ďalších minerálnych látok (v organickej forme !)

Perlový prášok je veľmi vhodný potravinový doplnok pre osoby trpiace rednutím kostí (osteoporózou). Pozitívne pôsobí na psychiku – na nespavosť, neurózy, únavový syndróm, skleslosť, nekľud a prehriatie, stres. Zlepšuje stav ciev a srdca – je vhodný najmä pri vysokom krvnom tlaku, kôrnatení ciev, chudokrvnosti, angíne pectoris, srdečnej slabosti, infarktu, kŕčových žilách. Je vhodný tiež proti starnutiu organizmu, artritickým a reumatickým ochoreniam,  bolestiam chrbtice, kĺbovým problémom. Odporúča sa užívať tiež pri zápaloch dýchacích ciest vrátane alergických reakcií, zápale stredného ucha, krvácavosti očných cievok, šedému zákalu, cukrovke, proti kožných ochoreniam, akné, krvácavosti ďasien, aftám a proti tvorbe vrások.

Pri vonkajšom použití perlový prášok zbavuje vyrážok a zjasňuje zrak.

Metódou bolo najmä sledovanie  jednotlivých funkcií organizmu, ďalej toky na jednotlivých dráhach pulzovou diagnostikou. Moderná veda len potvrdila, čo vedela tradičná čínska medicína tisíc rokov.

Perlový prášok kladne stimuluje dráhy srdca, pečene, ľadvín a pľúc, čo je základnou podmienkou zdravia organizmu.

Nový komentár

* (Povinné)

Cenník pre dopravu

Cenník pre dopravu

Slovenská pošta
(prevodom): 2,70 €

Slovenská pošta
(dobierka): 3,50 €

Kuriér SPS
(prevodom): 3,70 €

Kuriér SPS
(dobierka): 4,50 €

Pri kúpe tovaru nad 80 € poštovné a doprava zdarma.

 

AKCIA - darček pre Vás

AKCIA - darček pre Vás

Nakúpte u nás tovar 

nad 80 € a pošleme

Vám prekvapenie 

v podobe darčeka

 
Táto stránka používa cookies. Viac info