Prístroj DIACOM

Diacom  -  biorezonančné vyšetrenie v Brezne

 

Čo dokáže prístroj DIACOM

overiť funkčnosť stav jednotlivých orgánov, žliaz, kostí

 zistiť začínajúcu chorobnú zmenu v organizme

 odhaliť pravú príčinu zdravotných problémov

• včas diagnostikovať poruchy v organizme - ešte pred vypuknutím ochorenia

• odhaliť aj malé ložiská patogénov, ktoré ešte nespôsobujú vážne zdravotné problémy, ale sú potenciálnym zdrojom poškodenia zdravia

 zistiť prítomnosť škodlivých mikroorganizmov ako sú baktérie, vírusy, parazity, plesne, kvasinky...

• overiť účinnosť liekov a preparátov, ktoré užívate

 zistiť vhodnosť/nevhodnosť potravín, ktoré prijímate

 zistiť alergie na potraviny, lieky, kovy a iné látky

 určiť najúčinnejší spôsob a postup liečby, ktorá je priamo zameraná na odstránenie príčiny zdravotných problémov

 zvoliť optimálnu liečbu pomocou čisto prírodných produktov

 

Čo je DIACOM

 

Diacom prístroj - BreznoDIACOM Lite FREQ USB (ďalej len DIACOM) je informačný merací prístroj, ktorý funguje na princípe biorezonancie a elektromagnetických vibrácií veľmi nízkej frekvencie.  Pochádza z ruského kozmického výskumu. Prvotne bol teda vyvinutý pre potreby kozmonautov, ktorí sa testujú pred cestou do vesmíru, kedy je potrebné zaistiť ich bezchybný zdravotný stav. Na vývoji prístroja, ktorý trval niekoľko rokov, pracovalo mnoho významných vedcov, lekárov, inžinierov, programátorov a technikov, ktorým sa podarilo nájsť spôsob komunikácie medzi počítačom a mozgom pomocou elektromagnetických vĺn. Vygenerovaním požadovaných vĺn sa vlastne opýtame mozgu, v akom stave je konkrétny orgán.

Prístroj DIACOM je založený na systéme nelineárnej analýzy (NLS), ktorý inicioval Nikola Tesla – geniálna osobnosť v oblasti elektroniky. Tvorcom NLS diagnostickej metódy je S.P. Nesterov, ktorý v roku 1988 vynašiel prahové snímacie čidlo (tzv.  trigger senzor) a založil tak hlavnú myšlienku tohto systému, ktorý je aj naďalej zdokonaľovaný.

 

Ako to funguje

diacom vyšetrenie v BreznePrístrojom DIACOM sa analyzujú informácie, ktoré má náš vlastný mozog o vlastnom tele a sú uložené v našom podvedomí. Tieto informácie sú komplexné, pretože každá živá bunka v našom tele je prepojená s mozgom cez nervovú sústavu a podáva o svojom stave informácie vo forme elektrických signálov. A keďže mozog ako centrálna riadiaca jednotka tela vie úplne všetko o svojich bunkách, vyšle odpoveď, ktorú nám počítač preloží z elektromagnetických vĺn do pre nás zrozumiteľnej reči. DIACOM sníma tieto nízkofrekvenčné vlny, ktoré sú z orgánov vysielané do mozgu a na základe dlhodobého výskumu porovnáva vzorky, ktoré sú uložené v systéme prístroja s vlnami buniek jednotlivých orgánov.

Prístroj DIACOM na základe akustickej rezonancie zachytáva a následne vyhodnocuje prítomnosť patogénnych mikroorganizmov, ako sú baktérie, vírusy, parazity, plesne, kvasinky, ktoré sa nachádzajú v jednotlivých orgánoch alebo v iných častiach ľudského tela. Každý živý organizmus totiž vysiela do svojho okolia špecifickú rezonančnú frekvenciu.


diagnostika diacom vyšetrenie v BrezneFrekvencie z pacientovho/klientovho tela sa porovnávajú so signálmi zdravého tela (zdravých buniek) a s frekvenciami patogénov. Porovnaním sa dá určiť druh patogénu v tele a veľkosť/rozsah poškodenia orgánov. Prístroj presne určí, v ktorej časti vyšetrovaného orgánu sa patogény nachádzajú a takisto aj to, kde sú poškodené a kde zdravé tkanivá. V programe počítača sú uložené príslušné schémy rôznych patogénov a rôznych ochorení v rôznych štádiách.

DIACOM je veľmi citlivý prístroj - dokáže odhaliť aj malé ložiská patogénov, ktoré ešte nespôsobujú vážne zdravotné problémy, avšak svojimi toxínmi poškodzujú okolité bunky a v budúcnosti sú preto potenciálnym zdrojom poškodenia orgánov a zdravia. Vyšetrenie má teda aj preventívny účinok.

 

Odporúčania pred vyšetrením

 nepiť kávu, čaj, alkohol a iné stimulačné nápoje minimálne 6 hodín pred vyšetrením (ideálne by bolo nepiť ich vôbec, kvôli väčšej objektivite výsledkov)

 nejesť ťažké jedlá, najlepšie je prísť na vyšetrenie nalačno, prípadne min. 2 hodiny po jedle a to najmä v prípade tráviacich ťažkostí

 v deň diagnostiky  neužívať (chemické) lieky – avšak len v prípade, ak to dovoľuje Váš zdravotný stav (platí to aj o liekoch tlmiacich bolesť) – lieky sa užijú po vyšetrení

 v prípade užívania výživových doplnkov odporúčame vysadiť ich min. 2 dni pred plánovanou diagnostikou

 pred vyšetrením je potrebné dať z tela preč všetky kovové predmety, ktoré majú priamy kontakt s kožou – retiazky, prstene, náušnice, náramky, hodinky a tiež treba odložiť mobilný telefón (nie je potrebné sa vyzliekať)

 počas vyšetrenia nesmiete mať prekrížené ruky ani nohy

 

Pre koho je vyšetrenie vhodné

Vyšetrenie je vhodné pre všetky vekové kategórie – pre deti, dospievajúcich, dospelých, seniorov a aj pre dojčiace ženy. Vyšetrenie sa neodporúča ľuďom s kardiostimulátorom, s epilepsiou (po akútnom záchvate) a tehotným ženám.

 

Ako prebieha vyšetrenie

Stačí si pohodlne sadnúť a nasadiť si na hlavu špeciálne slúchadlá s magnetickými induktormi, ktoré snímajú informácie z nízkych magnetických polí mozgového centra. Tieto informácie (signály) sú potom zosilnené a pomocou softvéru prenesené do počítača na obrazovku, kde môžete všetko sledovať spolu s terapeutom, ktorý vykonáva diagnostiku a ihneď Vás oboznamuje so zistenými výsledkami. Postupne sa dopracuje k príčinám Vašich zdravotných problémov, vyhodnotí ich a na záver určí ten najúčinnejší spôsob a postup liečby.

 

Výhody vyšetrenia prístrojom DIACOM

• komplexnosť - organizmus sa vyšetrí ako funkčný celok (od hlavy až po päty)

• úspora času/rýchlosť - v priebehu niekoľkých minút prístroj poskytne presné informácie o zdravotnom stave

• neinvazívnosť - vyšetrenie prebieha neinvazívnou metódou  -  bez zásahu do organizmu a je bezbolestné

• bezpečnosť - vyšetrenie nemá žiadne nežiaduce vedľajšie účinky na organizmus a je vhodné pre všetky vekové kategórie (prístroj v priebehu vyšetrenia nevysiela do tela žiadne žiarenie, pomocou senzorov v slúchadlách len sníma stav určitých magnetických polí mozgu, odrážajúcich stavy a zmeny jednotlivých orgánov)

• citlivosť - DIACOM je citlivý prístroj - dokáže odhaliť aj počiatočné štádiá patologických procesov (malé ložiská patogénov), kým sa ešte neprejavia na klinickej úrovni a nespôsobujú vážne zdravotné problémy

• včasnosť - dokáže včas zistiť poruchy a zmeny v organizme, určiť, kde môže byť skrytý problém a na čo sa cielene zamerať

• presnosť - poskytne presné informácie o zdravotnom stav, ktoré sa nie vždy podarí zistiť rozborom krvi a kultiváciou výterov

• možnosť kontroly - výsledky vyšetrenia sa uchovávajú v pamäti prístroja (PC), takže pri ďalšom vyšetrení je možné porovnať aktuálne výsledky s tými predchádzajúcimi a overiť si tak zlepšenie zdravotného stavu, prípadne sa presvedčiť o úspešnosti odporúčanej liečby

 

Funkcie prístroja DIACOM

DIACOM je nielen diagnostický, ale zároveň aj terapeutický prístroj – má liečebné účinky (2. a 3. funkcia).

 

1. funkcia – DIAGNOSTIKA

DIACOM v prvom rade dokáže zmerať momentálny stav kmitania buniek v tele. Po zadaní konkrétneho orgánu zistí stav jeho buniek, porovná ich s kmitaním zdravej bunky a tak zistí rozsah poškodenia alebo záťaže, ktorú najčastejšie spôsobujú baktérie, vírusy, parazity, plesne... DIACOM teda presne určí o aký typ narušiteľa ide.

 

2. funkcia – METATERAPIA

Po zistení záťaže dokáže DIACOM pôsobiť priamo na poškodené bunky a rozkmitať ich do optimálnej frekvencie (frekvencie zdravej bunky). Ide o cielené dodanie energie zaťaženému orgánu a rozkmitanie oslabených buniek. Pomocou metaterapie je tak možné posilniť imunitný systém, stimulovať imunitné procesy a regenerovať organizmus.

 

3. funkcia – FREKVENČNÁ TERAPIA

Pomocou frekvenčnej terapie (vysielania nízkych frekvencií) je možné spoľahlivo zlikvidovať jednotlivé patogény. Každý cudzorodý mikroorganizmus vysiela určitý rozsah frekvencií. Pôsobenie opačnej frekvencie ku kmitaniu buniek týchto narušiteľov spôsobí úplné zastavenie kmitania a tým aj ich odumretie. Pri akej frekvencii nastáva takáto likvidácia bolo zistené dlhoročným výskumom vedcov.

 

 

Cenník pre DIACOM

Diagnostika:   20 €

Kontrola:   15 €

Metaterapia:   10 €

 

Objednajte sa ešte dnes: Veronika Flašková

                                          tel. 0905 110 920

                                                (volať v prac.dni 9:00-15:00)

                                          info@zdravienadosah.sk

                                          príp. vyplňte formulár

 

V prípade záujmu o kúpu prístroja DIACOM volajte +420 603 554 483 (p. Vladimír Burčík).

Viac o prístrojoch DIACOM sa dozviete na stránkach: IMAGO D&T a Diacom Technology.

Cenník pre dopravu

Cenník pre dopravu

 

Kuriér SPS
(prevodom): 3,90 €

Kuriér SPS
(dobierka): 4,90 €

 

Pri kúpe tovaru nad 90 € poštovné a doprava zdarma.

 

AKCIA - darček pre Vás

AKCIA - darček pre Vás

Nakúpte u nás tovar 

nad 90 € a pošleme

Vám prekvapenie 

v podobe darčeka

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.